FaceBook

Wyniki konkursu na projekt najbardziej oryginalnej laleczki

Wszystkie Kolory Świata Wyniki konkursu

Laleczka Zespołu Szkół i Placówek im. W. Łokietka w Radziejowie

Druga edycja konkursu na projekt najbardziej oryginalnej laleczki, uszytej w ramach akcji „Wszystkie Kolory Świata”, dobiegła końca. Od początku marca, na profilu akcji Wszystkie Kolory Świata na Facebooku, mogliśmy podziwiać zdjęcia prawie 400 szmacianych laleczek. Każda z nich zasługiwała na wyróżnienie i wybór tej najbardziej oryginalnej nie był prosty. O zwycięstwie decydowała liczba oddanych głosów przez użytkowników portalu w specjalnie zaprojektowanej aplikacji konkursowej.

Mamy przyjemność poinformować, iż pierwsze miejsce w tym plebiscycie zajął Zespół Szkół i Placówek im. W. Łokietka w Radziejowie. To dla uczniów tej szkoły zostanie zorganizowany koncert Majki Jeżowskiej – Ambasadora Dobrej Woli UNICEF. Laureatom gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie.

Data publikacji: 15.04.2013
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.