FaceBook

ITAKA

Wspiera program pomocy dzieciom na Sri Lance

h07d3174a
Szpital na Sri Lance. fot. Paweł Łączny

ITAKA, realizując projekt "Myślimy o Tobie, myślimy o innych", wspiera 3-letni program UNICEF pomocy dzieciom w 10 dystryktach Sri Lanki, w których stopień niedożywienia dzieci jest najwyższy.

Celem działań UNICEF jest zmniejszenie o 1/5 odsetka niedożywionych dzieci, które nie ukończyły 5 roku życia. Program zakłada wyposażenie ośrodków zdrowia w specjalistyczny sprzęt medyczny, podstawowe lekarstwa oraz wysokokaloryczne odżywki stosowane w leczeniu niedożywienia dzieci.

ITAKA wspiera UNICEF przekazując środki finansowe na realizację programu, ale także zachęca jednocześnie swoich Klientów do wspólnych działań poprzez przekazywanie dobrowolnych darowizn podczas dokonywania zakupu wycieczek w systemie on-line, oraz w punktach sprzedaży.

h07d4491
Piotr Henicz, Prezes firmy ITAKA z wizytą na Sri Lance
(fot. Paweł Łączny)

Dzięki akcji biura podróży ITAKA „Myślimy o Tobie, myślimy o innych” zwiększamy społeczną świadomość Polaków na temat problemów dzieci w krajach rozwijających się – w niektórych z tych krajów Klienci ITAKA spędzą swoje wakacje. Wzrost świadomości problemu oraz możliwość czynnego wsparcia akcji przez Klientów firmy nie byłaby możliwa bez przykładu i zaangażowania firmy ITAKA. Dziękujemy!

Biuro podróży ITAKA powstało w 1989r. Systematycznie poszerzając swoją ofertę oraz zdobywając doświadczenie rynkowe, osiągnęło ostatecznie status lidera rynku. Obecnie ITAKA jest jednym z największych touroperatorów w Polsce, organizującym zarówno wycieczki objazdowe, jak i czarterowe.

AKTUALNOŚCI:

Misja UNICEF Polska i ITAKA na Sri Lance (luty 2011)

Galeria zdjęć z wyjazdu UNICEF Polska i ITAKA na Sri Lankę (luty 2011)


Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.