FaceBook

Biegam dobrze

  1. START REJESTRACJA Wejdź na stronę Maratonu Warszawskiego, wybierz ścieżkę charytatywną i dołącz do Drużyny UNICEF!
  2. DRUŻYNA UNICEF ZBIÓRKA Wyznacz cel swojej zbiórki, zaangażuj bliskich oraz znajomych, zbierz określoną kwotę.
  3. META BIEG Zebrane fundusze zostają przekazane UNICEF, a następnie potrzebującym dzieciom. Ty natomiast otrzymasz pakiet i numer startowy.

Możesz pomóc dzieciom!

Razem z Drużyną UNICEF możesz wystartować w akcji #BiegamDobrze i przyczynić się do pomocy dzieciom w sytuacjach kryzysowych. Jeśli tak jak my uważasz, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa, chcesz mieć wpływ na ich życie oraz zostać inspiratorem zmian w swoim otoczeniu, zarejestruj się na wybrany dystans na stronie Maratonu Warszawskiego i wybierz UNICEF w ramach ścieżki charytatywnej!

Jak to zrobić?

W ramach akcji do wyboru są dwa dystanse:

13. Półmaraton Warszawski - 25.03.2018
Jeśli maraton jeszcze nie jest dla Ciebie, ale lubisz długodystansowe biegi, zostań półmaratończykiem i przebiegnij 21,0975 km wraz z Drużyną UNICEF.

40. Maraton Warszawski - 30.09.2018
Wersja dla miłośników długich dystansów, którzy chcą zmierzyć się z 42,195 km i zyskać zaszczytny tytuł maratończyka.

Na zebranie środków i zagwarantowanie sobie startu w półmaratonie masz czas do 28 lutego 2018 r., a w maratonie do 31 sierpnia 2018 r., jednak swoją zbiórkę możesz prowadzić dalej, aż do 4 kwietnia 2018 r. (półmaraton) i 10 października 2018 r. w przypadku maratonu.

Nie może się nie udać!

Pomagasz, nawet jeśli nie uzbierasz wymaganej kwoty. Środki, które udało Ci się zgromadzić wesprą wskazany przez Ciebie cel charytatywny, a Ty nadal będziesz mógł zarejestrować się drogą tradycyjną, wnieść opłatę startową i wystartować w biegu.

Ważne linki

Napisz do nas na adres: druzynaunicef@unicef.pl Chcemy Cię lepiej poznać i być w kontakcie emotikon "uśmiech"

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.