FaceBook

Pracownicy

UNICEF

Administracja (sekretariat i księgowość)

Agnieszka Nadaj  - Specjalista ds. Administracji
(48 22) 568 03 00,  anadaj@unicef.pl

Jacek Woźnicki  - Specjalista ds. Administracji i IT
(48 22) 568 03 11,  jwoznicki@unicef.pl

Beata Piórek  - Księgowa
(48 22) 568 03 18,  bpiorek@unicef.pl

Magdalena Bronisz-Słabosz  - Specjalista ds. Kadr i Płac
(48 22) 568 03 19,  mbronisz@unicef.pl

Marzena Szulkowska  - Administrator Bezpieczeństwa Informacji
(48 22) 568 03 71,  mszulkowska@unicef.pl

 

Biuro ds. Komunikacji i Marketingu Internetowego

Zofia Kwolek (Dulska)  - Dyrektor ds. Komunikacji i Marketingu Internetowego
(48 22) 568 03 80,  zkwolek@unicef.pl

Monika Kacprzak  - Rzecznik Prasowy
(48 22) 568 03 81,  mkacprzak@unicef.pl  

Mateusz Bartkowiak  - Starszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego, Webmaster
(48 22) 568 03 73, mbartkowiak@unicef.pl

Agnieszka Sochoń  - Specjalista ds. Marketingu Internetowego
(48 22) 568 03 82, asochon @unicef.pl

Paulina Krajewska - Specjalista Marketingu Internetowego
(48 22) 568 03 53, pkrajewska@unicef.pl
 

Fundraising indywidualny, współpraca z Darczyńcami

Aleksandra Miastowska  - Koordynator Programu dla Stałych Darczyńców
(48 22) 568 03 52,  amiastowska@unicef.pl

Ewa Kaczmarek  - Koordynator ds. Fundraisingu
(48 22) 568 03 10, ekaczmarek@unicef.pl

Natalia Watras  - Specjalista ds. Fundraisingu
(48 22) 568 03 25,  nwatras@unicef.pl

Maciej Włodarski  - Specjalista Programu dla Stałych Darczyńców
(48 22) 568 03 24, mwlodarski@unicef.pl

Aleksandra Figat  - Specjalista Programu dla Stałych Darczyńców
(48 22) 568 03 02, afigat @unicef.pl

Katarzyna Knaś  – Specjalista ds. Kontaktu z Darczyńcami
(48 22) 568 03 65, kknas@unicef.pl

Sylwia Kociszewska  - Specjalista ds. Kontaktu z Darczyńcami
(48 22) 568 03 56, skociszewska@unicef.pl 

Program „Prezenty bez Pudła”

Marzena Szulkowska
(48 22) 568 03 71,  mszulkowska@unicef.pl

 

Fundraising korporacyjny, współpraca z firmami

Jolanta Górska  - Starszy Specjalista ds. Współpracy Korporacyjnej 
(48 22) 568 03 70,  jgorska@unicef.pl

 

Partnerstwa licencyjne (kartki i produkty UNICEF)

Marta Bąkowska-Pyza  - Pełnomocnik Zarządu ds. Licencji (urlop)
(48 22) 568 03 72,  mbakowska@unicef.pl

 

Biuro ds. Advocacy (ochrona praw dziecka, współpraca ze szkołami i uczelniami, edukacja rozwojowa)

Ewa Falkowska  - Dyrektor ds. Advocacy
(48 22) 568 03 30,  efalkowska@unicef.pl

Małgorzata Połowniak-Dąbrowska  - Koordynator ds. Projektów Edukacyjnych
(48 22) 568 03 32,  mpolowniak@unicef.pl

Agnieszka Telusiewicz-Pacak  - Starszy Specjalista ds. Badań i Analiz
(48 22) 568 03 34, apacak@unicef.pl  

Dołącz do akcji:

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.